Otevřený seminář První dojem | Praha 2022

rétorika | image | vystupování 

Naučte se s námi pravidlům prezentace sebe, své firmy, vystupování na veřejnosti a tomu, jak vždy udělat ten správný první dojem. Seminář První dojem – Image a vystupování prověřený desítkami firem, vedou módní poradkyně Lenka Bernardes a herec a moderátor Jan Čenský.

Na semináři pro manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí, probereme témata jako rétorika, práce s hlasem, prezentace, zvládání stresu, etiketa, firemní a společenský dress code i barevnou typologii pro obchod.

Seminář se skládá z teoretické části a praktického tréninku. Každý účastník dostane materiály k semináři předem a po jeho skončení potvrzený certifikát společnosti imageberu, s.r.o.
V ceně semináře je celodenní občerstvení včetně oběda, kniha První dojem s věnováním, blok, propiska a samozřejmě certifikát o absolvování semináře.

Kdy: 14. 4. 2022, 9–17 h
Kde: Aria Hotel Prague
Tržiště 9, Praha 1
Dresscode: Business casual

Registrujte se na info@imageberu.cz, nebo si seminář zakupte skrze náš e-shop.

Pro bližší informace k našim vzdělávacím programům prosím pište na email ilona@imageberu.cz nebo volejte na číslo + 420 603 783 496.