VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

KONZULTACE

Osobní paleta barev

Nevíte, které barvy Vám sluší? Nebaví Vás nakupovat? Oblečení, které si koupíte, pak nenosíte a často stojíte před svou „plnou“ skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak je osobní barevná paleta na míru právě pro Vás.

VÍCE O KONZULTACI

Image úspěšného muže

Patříte mezi muže, pro které nakupování představuje ztrátu času? Potřebujete sestavit šatník tak, abyste ráno nemusel přemýšlet, co na sebe a jak zvolit správný dress code? Zkuste naši konzultaci navrženou speciálně pro pány.

VÍCE O KONZULTACI

Image úspěšné ženy

Máte pocit, že neznáte svou postavu a netušíte, co Vám sluší? Toužíte nalézt svůj osobitý módní styl? Naše konzultace pro ženy Vám pomůže odpovědět na tyto a mnohé další otázky.

VÍCE O KONZULTACI

Konzultace
s Janem Čenským

Vystupujete pravidelně před publikem, za mikrofonem či před kamerou a chcete svůj projev posunout na novou úroveň? Nebo Vás první velké vystoupení teprve čeká a  chcete se na něj pečlivě připravit?
Jan Čenský vám skrze osobní konzultace pomůže v oblasti rétoriky a vystupování. Můžete využít jednorázové setkání nebo dlouhodobý koučink.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Konzultace
s Lenkou Bernardes

Nejste si jistí, jak se obléct na konkrétní příležitost? Čeká Vás důležitá událost a Vy chcete zanechat brilantní první dojem?
Hledáte odborníka, který Vám poradí, jak si sestavit chytrý šatník?
Lenka Bernardes Vám nabízí exkluzivní konzultace zaměřené na image a etiketu. Můžete využít jednorázové setkání nebo dlouhodobý koučink.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

OTEVŘENÉ SEMINÁŘE

Jedná se o aktuální semináře otevřené široké veřejnosti.
Připravované semináře naleznete v sekci Aktuálně.

SEMINÁŘE
PRO FIRMY

Jednodenní
(První dojem I.)

Seminář První dojem I. se zaměřuje na mluvu, řeč těla, komunikaci, vystupování na veřejnosti, zacházení s trémou, prezentaci sama sebe a své firmy, firemní dress code, práci kamerou a čtení textů.

VÍCE O SEMINÁŘI

Dvoudenní
(První dojem II.)

Seminář První dojem II. je rozšířenou verzí semináře První dojem I. V rámci dvou dnů se naučíte pracovat s větším publikem a správně ovládat vyšší společenský protokol. Budete připraveni na slavnostní projevy, veřejná vystoupení, práci s mikrofonem a před kamerou, vyšší společenský protokol z hlediska společenské módy a budete znát obchodní i společenskou etiketu.

VÍCE O SEMINÁŘI

MANAŽERSKÁ
ŠKOLENÍ
(PŘEDNÁŠKY)

Manažerské školení

Chcete svoji osobní prezentaci v byznysu i osobním životě posunout na další úroveň? Účastníte se obchodních jednání, recepcí a společenských akcí, které vyžadují znalost vyšší etikety? Chcete se důkladně připravit na vystoupení v médiích?
V rámci intenzivního manažerského školení Vás Lenka s Honzou připraví na situace, které vyžadují znalost vyššího společenského protokolu.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE

První dojem III.

Dvouhodinová přednáška První dojem III. obsahuje to nejdůležitější z celodenního školení První dojem I. Je tak ideální jako součást celodenní konference nebo celofiremních školení a lze jej modifikovat na základě zaměření společnosti či požadavku klienta.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE

AKREDITOVANÉ
KURZY PRO
PEDAGOGY

Image pedagoga – manažera

Hlavním cílem tohoto kurzu je naučit ředitele – vedoucí pedagogické pracovníky, jak mají vystupovat, jak se oblékat, jak komunikovat s veřejností a najít své vlastní image.

VÍCE O KURZU

SPECIÁLNÍ NABÍDKY A SLUŽBY

Produkce reklamních kampaní,
promo a osobní fotografování

Kvalitní prezentace on-line i offline je základem na cestě k úspěchu. Našim klientům poskytujeme komplexní produkční zajištění promo fotografií pro jejich služby či produkty. Nabízíme však i firemní fotografování či vzpomínky do soukromého alba.

více o kampaních a fotografování

Firemní dress code
by Bernardes Fashion

Firemní dress code přináší do společnosti prvek integrity a prestiže, protože právě zaměstnanci jsou důležitou součástí image vaší firmy. Věříme, že i uniforma může být módním, a zároveň praktickým oděvem. Navrhujeme a zhotovujme proto profesní oblečení pro celé společnosti napříč odvětvími. 

více o firemním dress codu na míru