← zpět na nabídku vzdělávání
mám zájem o osobní paletu barev

Konzultace: Osobní paleta barev

Nevíte, které barvy Vám sluší? Nebaví Vás nakupovat? Oblečení, které si koupíte, pak nenosíte a často stojíte před svou „plnou“ skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak je osobní barevná paleta na míru právě pro Vás.

Metodika oblékání podle osobní barevné palety je založena na pigmentaci. Základem pro její sestavování jsou Vaše přirozené barvy (pleť, rty, oči a vlasy). Důležitou roli hrají i osobní vkus a životní styl.

Během našeho setkání Vás naučím, jakým způsobem své osobní barvy vnímat, jak je používat při výběru oblečení, doplňků a jak je nosit. Zjistíte, které barvy Vám sluší a kterým byste se měli raději vyhnout. Výsledkem je kompletní barevná paleta od bílé až po černou, kterou si budete moct vzít kdykoli s sebou. Paleta představuje skvělého pomocníka při nákupech.

Cílem je, aby nakupování nepředstavovalo stres, ale zábavu. Vše, co si koupíte, unosíte a nebude pro vás problém vymyslet skvělý outfit pro jakoukoli příležitost. Používání barevné palety u klientů často vede ke zvednutí sebevědomí a rozvinutí osobitého módnímu stylu.

Osobní barevná paleta je unikátní produkt navržený Lenkou Bernardes a je chráněn autorskými právy.