Semináře a služby pro firmy

O image našich klientů se staráme komplexně.
Oblékáme je, pomáháme jim skrze osobní rozvoj, ale také zachycujeme jedinečnost jejich osobností, služeb či produktů.

Firemní školení – První dojem I.

Seminář se zaměřuje na mluvu, řeč těla, komunikaci, vystupování na veřejnosti, zacházení s trémou, prezentaci sama sebe a své firmy, firemní dress code, práci kamerou a čtení textů.

Klient se na kurzu naučí kultivovat svůj projev, seznámí se s technikami neverbální komunikace, pozná tajemství nejlepších řečníků i to, v čem sám dělá chyby. Odhalí své přednosti, zjistí, jak podtrhnout svou image a jak na sobě v těchto oblastech dál pracovat.

Školení se skládá z teoretické části a praktického tréninku. Každý účastník dostane materiály k semináři předem a po jeho skončení potvrzený certifikát společnosti imageberu, s. r. o.

Kurz je určen manažerům, podnikatelům, reprezentantům firem, obchodním zástupcům a každému, kdo chce svým vystupováním dobře působit na své okolí.

Tento seminář je možné absolvovat jako jednodenní školení, nicméně doporučujeme ho nakombinovat s navazujícím seminářem První dojem II.

Celým dnem provází herec a moderátor Jan Čenský a módní poradkyně a lektorka Lenka Bernardes.

Přednáška – První dojem

Dvouhodinová přednáška obsahuje to nejdůležitější z celodenního školení První dojem. Je tak ideální jako součást celodenní konference nebo celofiremních školení a lze jej modifikovat na základě zaměření společnosti či požadavku klienta.
Posluchači získají přehled v oblasti komunikace běžného dne jako je představení, podání ruky, verbální a neverbální komunikace. Lektoři účastníky provedou základy tvorby vlastní image pomocí barev, upravenosti a pomohou se zorientovat v rozličných dresscode.
V neposlední řadě seznámí posluchače se základy etikety každého dne s důrazem na současnou „etiketu nové doby“.

Mám zájem o přednášku

Firemní školení – První dojem II.

Tento seminář je nadstavbou semináře První dojem II. a nelze ho tedy absolvovat jako jednodenní školení.

V kurzu se zaměřujeme na práci s větším publikem a ovládání vyššího společenského protokolu. Účastník bude připraven na slavnostní projevy, veřejná vystoupení, práci s mikrofonem a před kamerou, vyšší společenský protokol v rámci společenské módy a bude znát obchodní a společenskou etiketu.

Školení se skládá z teoretické části a praktického tréninku. Každý účastník předem dostane materiály a po skončení semináře potvrzený certifikát společnosti imageberu s.r.o.

Kurz je určen manažerům, podnikatelům, reprezentantům firem, obchodním zástupcům a každému, kdo chce dobře zapůsobit a zvládnout jakoukoli společenskou událost.
Celým dnem provází herec a moderátor Jan Čenský a módní poradkyně a lektorka Lenka Bernardes.

Mám zájem o firemní školení

Manažerské školení

Chcete svoji osobní prezentaci v byznysu i osobním životě posunout na další úroveň? Účastníte se obchodních jednání, recepcí a společenských akcí, které vyžadují znalost vyšší etikety? Chcete se důkladně připravit na vystoupení v médiích?

V rámci intenzivního manažerského školení Vás Lenka s Honzou připraví na situace, které vyžadují znalost vyššího společenského protokolu. Získáte ucelený přehled o psaných i nepsaných společenských pravidlech ve světě obchodu. Dostanete cenné rady, jak zaujmout publikum a jak s ním následně pracovat. Vyzkoušíte si napsat a odprezentovat projev na kameru.

Součástí tohoto školení je také oběd, při kterém se všechna pravidla stolování naučíte také prakticky.

Mám zájem o manažerské školení

Produkce reklamních kampaní

Kvalitní prezentace on-line i offline je základem na cestě k úspěchu. Našim klientům poskytujeme komplexní produkční zajištění promo fotografií pro jejich služby či produkty. Nabízíme však i firemní fotografování či vzpomínky do soukromého alba. Spolupracujeme se špičkami ve svém oboru, abychom našim klientům zajistili nejen fotografie, které předčí jejich představy, ale také chceme, aby samotný proces byl zážitek, na který budou rádi vzpomínat.

Produkci a pánský styling zajišťuje odbornice na image a návrhářka Lenka Bernardes, dámskou krásu podtrhuje módní koučka a návrhářka Helena Bedrnová. Samotné fotografie pak tvoří světově uznávaná fotografka Věra Vernerová.

Firemní kultura a dresscode
by

Firemní dresscode přináší do společnosti prvek integrity a prestiže, protože právě zaměstnanci jsou důležitou součástí image vaší firmy. Věříme, že i uniforma může být módním, a zároveň praktickým oděvem. Navrhujeme a zhotovujme proto profesní oblečení pro celé společnosti napříč odvětvími. Samozřejmostí je také seznámení klienta s péčí o uniformy a jejím nošením, proškolení zaměstnanců a tvorba „štábní kultury“.