Služby pro firmy

O image našich klientů se staráme komplexně.
Oblékáme je, pomáháme jim skrze osobní rozvoj, ale také zachycujeme jedinečnost jejich osobností, služeb či produktů.

Firemní školení

Kurzy pro firmy, manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí.
Učíme pravidla etikety, vystupování na veřejnosti, komunikaci, rétoriku i tvorbu image. Během našich školení každý zjistí, kde má v těchto oblastech své silné stránky, v čem tkví jeho slabiny a jak na nich pracovat.
Naše klienty školíme tak, aby všechny získané informace dovedli aplikovat v praxi a byli připraveni elegantně zvládnout každou situaci.

Obsah semináře vždy upravujeme podle potřeb klienta.

Produkce reklamních kampaní

Kvalitní prezentace on-line i offline je základem na cestě k úspěchu. Našim klientům poskytujeme komplexní produkční zajištění promo fotografií pro jejich služby či produkty. Nabízíme však i firemní fotografování či vzpomínky do soukromého alba. Spolupracujeme se špičkami ve svém oboru, abychom našim klientům zajistili nejen fotografie, které předčí jejich představy, ale také chceme, aby samotný proces byl zážitek, na který budou rádi vzpomínat.

Produkci a pánský styling zajišťuje odbornice na image a návrhářka Lenka Bernardes, dámskou krásu podtrhuje módní koučka a návrhářka Helena Bedrnová. Samotné fotografie pak tvoří světově uznávaná fotografka Věra Vernerová.

Firemní kultura a dresscode

Firemní dresscode přináší do společnosti prvek integrity a prestiže, protože právě zaměstnanci jsou důležitou součástí image vaší firmy. Věříme, že i uniforma může být módním, a zároveň praktickým oděvem. Navrhujeme a zhotovujme proto profesní oblečení pro celé společnosti napříč odvětvími. Samozřejmostí je také seznámení klienta s péčí o uniformy a jejím nošením, proškolení zaměstnanců a tvorba „štábní kultury“.