Semináře a služby pro jednotlivce

Naším cílem není klienty měnit, ale otevírat jim nové možnosti, jak pracovat se svou originalitou a potenciálem.

Otevřené semináře „Image, rétorika a vystupování“

Seminář se zaměřuje na mluvu, řeč těla, komunikaci, vystupování na veřejnosti, zacházení s trémou, prezentaci sama sebe a své firmy, firemní dress code, práci kamerou a čtení textů.
Klient se na kurzu naučí kultivovat svůj projev, seznámí se s technikami neverbální komunikace, pozná tajemství nejlepších řečníků i to, v čem sám dělá chyby. Odhalí své přednosti, zjistí, jak podtrhnout svou image a jak na sobě v těchto oblastech dál pracovat.

Školení se skládá z teoretické části a praktického tréninku. Každý účastník dostane materiály k semináři předem a po jeho skončení potvrzený certifikát společnosti imageberu, s.r.o.

Kurz je určen manažerům, podnikatelům, reprezentantům firem, obchodním zástupcům a každému, kdo chce svým vystupováním dobře působit na své okolí.

Tento seminář je možné absolvovat jako jednodenní školení, nicméně doporučujeme ho nakombinovat s navazujícím seminářem Rétorika a vystupování II.

Celým dnem provází herec a moderátor Jan Čenský a módní poradkyně a lektorka Lenka Bernardes.

V ceně semináře je celodenní občerstvení včetně oběda, kniha První dojem s věnováním, blok, propiska a samozřejmě certifikát o absolvování semináře.

Školení pro páry s řízenou večeří

Nový seminář pro páry je určený pro všechny ženy a muže, kteří vědí, že pouze první dojem nestačí a chtějí pracovat na tom, jak být skvělým společníkem v životě i v obchodu.

Naučíme Vás vše důležité z oblasti mezilidské komunikace od prvního pozdravu přes small talk, až po témata k dalšímu rozvoji konverzace. Prohloubíme Vaše znalosti etikety s důrazem na „etiketu nové doby“ a vše si prakticky vyzkoušíte u řízené čtyřchodové večeře v luxusní restauraci Coda s lektory Lenkou a Honzou.

Seminář se obvykle koná v odpoledních hodinách od 14h do 19h.

Mám zájem o seminář pro páry

Osobní paleta barev

Nevíte, které barvy Vám sluší? Nebaví Vás nakupovat? Oblečení, které si koupíte, pak nenosíte a často stojíte před svou „plnou“ skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak je osobní barevná paleta na míru právě pro Vás.

Metodika oblékání podle osobní barevné palety je založena na pigmentaci. Základem pro její sestavování jsou Vaše přirozené barvy (pleť, rty, oči a vlasy). Důležitou roli hrají i osobní vkus a životní styl.

Během našeho setkání Vás naučím, jakým způsobem své osobní barvy vnímat, jak je používat při výběru oblečení, doplňků a jak je nosit. Zjistíte, které barvy Vám sluší a kterým byste se měli raději vyhnout. Výsledkem je kompletní barevná paleta od bílé až po černou, kterou si budete moct vzít kdykoli s sebou. Paleta představuje skvělého pomocníka při nákupech.

Cílem je, aby nakupování nepředstavovalo stres, ale zábavu. Vše, co si koupíte, unosíte a nebude pro vás problém vymyslet skvělý outfit pro jakoukoli příležitost. Používání barevné palety u klientů často vede ke zvednutí sebevědomí a rozvinutí osobitého módnímu stylu.

Osobní barevná paleta je unikátní produkt navržený Lenkou Bernardes a je chráněn autorskými právy.

Image úspěšného muže

Patříte mezi muže, pro které nakupování představuje ztrátu času? Potřebujete sestavit šatník tak, abyste ráno nemusel přemýšlet, co na sebe a jak zvolit správný dress code?

V rámci individuálního osobního setkání sestavíme na základě Vaší pracovní pozice, životního stylu a vkusu kompletní šatník. Navrhnu Vám oblečení vhodné jak do práce, do společnosti, tak i na volný čas. Výsledkem naší spolupráce bude osobitý styl a originální šatník na míru, ve kterém si vždy jednoduše a rychle vyberete oblečení pro jakoukoli příležitost.

Navíc Vás naučím základy společenské a business etikety, díky čemuž budete připraven na každou situaci. Ať už nastane během pracovního jednání nebo během veřejné prezentace.

Image úspěšné ženy

Máte pocit, že neznáte svou postavu a netušíte, co Vám sluší? Toužíte nalézt svůj osobitý módní styl?

Sestavím Vám základní paletu barev, která Vám pomůže s výběrem oblečení. Naučím Vás, jak pracovat se svou postavou, jak vhodně nakupovat, jak si sestavit šatník a kombinovat oblečení, abyste zazářila při každém pracovním i společenském setkání. Ukáži Vám, jak skrze módu zvýraznit svou originalitu a ženskost.

On-line konzultace

 

Konzultace s Janem Čenským

Vystupujete pravidelně před publikem, za mikrofonem či před kamerou a chcete svůj projev posunout na novou úroveň? Nebo vás první velké první vystoupení čeká, a vy se na něj chcete pečlivě připravit?

Jan Čenský je nyní k dispozici prostřednictvím on-line konzultací ať formou jednorázového setkání na určité téma, či komplexní dlouhodobý koučink v oblasti rétoriky a vystupování.

Konzultace s Lenkou Bernardes

Nejste si jistí, jak se obléct na konkrétní příležitost? Čeká Vás důležitá událost a vy chcete zanechat brilantní první dojem?
Hledáte odborníka, který Vám poradí, jak si sestavit chytrý šatník?

Lenka Bernardes je Vám k dispozici prostřednictvím on-line konzultací, ať formou jednorázového setkání na určité téma, či komplexní dlouhodobý koučink v oblasti image a etikety.

Mám zájem o on-line konzultaci

Rozvoj dětského talentu a umění komunikace

Celodenní seminář věnovaný objevování a rozvoji talentů dětí a jejich praktickému využití v prezentaci a komunikaci. Dnem provází Jan Mühlfeit, Kateřina Novotná, Jan Čenský a Lenka Bernardes. Kurz je určen primárně dětem ve věku 9–17 let s doprovodem rodičů.

V dopolední části se Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit věnují zejména tématům pozitivní psychologie a fungování našeho mozku; hledání pravého já, své autentičnosti a výjimečnost; energie, motivace, inspirace a jak s nimi pracovat v mladém věku; škola vs. inovace a technologie; podstata osobní mise;mentální odolnost.

V odpolední části se rodiče a děti dozví, proč je důležité se naučit správně komunikovat, vystupovat a také prezentovat. Hlavními tématy jsou umění prezentace; prezentace sebe sama; základy komunikace, vystupování a etikety; základní znalosti dress code; praktické cvičení: mluva, řeč těla a čtení textů.