Osobní rozvoj a konzultace

Naším cílem není klienty měnit, ale otevírat jim nové možnosti, jak pracovat se svou originalitou a potenciálem.

Osobní paleta barev

Nevíte, které barvy Vám sluší? Nebaví Vás nakupovat? Oblečení, které si koupíte, pak nenosíte a často stojíte před svou „plnou“ skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak je osobní barevná paleta na míru právě pro Vás.

Metodika oblékání podle osobní barevné palety je založena na pigmentaci. Základem pro její sestavování jsou Vaše přirozené barvy (pleť, rty, oči a vlasy). Důležitou roli hrají i osobní vkus a životní styl.

Během našeho setkání Vás naučím, jakým způsobem své osobní barvy vnímat, jak je používat při výběru oblečení, doplňků a jak je nosit. Zjistíte, které barvy Vám sluší a kterým byste se měli raději vyhnout. Výsledkem je kompletní barevná paleta od bílé až po černou, kterou si budete moct vzít kdykoli s sebou. Paleta představuje skvělého pomocníka při nákupech.

Cílem je, aby nakupování nepředstavovalo stres, ale zábavu. Vše, co si koupíte, unosíte a nebude pro vás problém vymyslet skvělý outfit pro jakoukoli příležitost. Používání barevné palety u klientů často vede ke zvednutí sebevědomí a rozvinutí osobitého módnímu stylu.

Osobní barevná paleta je unikátní produkt navržený Lenkou Bernardes a je chráněn autorskými právy.

Image úspěšného muže

Patříte mezi muže, pro které nakupování představuje ztrátu času? Potřebujete sestavit šatník tak, abyste ráno nemusel přemýšlet, co na sebe a jak zvolit správný dress code?

V rámci individuálního osobního setkání sestavíme na základě Vaší pracovní pozice, životního stylu a vkusu kompletní šatník. Navrhnu Vám oblečení vhodné jak do práce, do společnosti, tak i na volný čas. Výsledkem naší spolupráce bude osobitý styl a originální šatník na míru, ve kterém si vždy jednoduše a rychle vyberete oblečení pro jakoukoli příležitost. 

Navíc Vás naučím základy společenské a business etikety, díky čemuž budete připraven na každou situaci. Ať už nastane během pracovního jednání nebo během veřejné prezentace. 

Image úspěšné ženy

Máte pocit, že neznáte svou postavu a netušíte, co Vám sluší? Toužíte nalézt svůj osobitý módní styl?

Sestavím Vám základní paletu barev, která Vám pomůže s výběrem oblečení. Naučím Vás, jak pracovat se svou postavou, jak vhodně nakupovat, jak si sestavit šatník a kombinovat oblečení, abyste zazářila při každém pracovním i společenském setkání. Ukáži Vám, jak skrze módu zvýraznit svou originalitu a ženskost.