Poslední novinky

Novinky a aktuální nabídka seminářů.

22.5.2018

TOP STAR magazín natočil krátkou reportáž o Honzovi. Mimo jiné mluví o jeho současných rolích i o tom, jak se dostal k vedení seminářů s tématikou komunikace a vystupování.

Sdílíme celý díl pořadu i odkaz na samostatnou reportáž s Honzou

Seminář pro veřejnost

21.5.2018

Na začátku května jsme pořádali školení Rétorika, image a vystupování. Bylo to skvělé setkání. Teď nás čekají další semináře pro firmy a na podzim se těšíme na další školení pro veřejnost. 

Rétorika, image a vystupování

27.4.2018

Umět vystupovat, mít kultivovaný projev, vědět, jak podtrhnout svou image, umět se obléci na pracovní schůzku i zacházet s trémou jsou základy, které by měl ovládat každý manažer, podnikatel, reprezentant firem, obchodní zástupce i ten, komu jednoduše záleží na tom, aby působil dobře.

V semináři Rétorika, image a vystupování se naučíte kultivovat svůj projev, seznámíte s technikami neverbální komunikace, poznáte tajemství nejlepších řečníků i to, v čem děláte chyby. Odhalíte své přednosti, zjistíte, jak podtrhnout svou image a jak na sobě v těchto oblastech dál pracovat. 

Jak na to? Přihlaste se na info@imageberu.cz. Seminář proběhne 3. 5. 2018 v čase 9-17 hod. v prostorách Respect Fashion na adrese Opletalova 23, Praha 1. Cena 4 990, vč. DPH. 

Těšíme se na Vás! 

 
imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com