Poslední novinky

Novinky a aktuální nabídka seminářů.

Rétorika, image, vystupování

6.11.2018

Naučte se s námi pravidlům prezentace sebe, své firmy, vystupování na veřejnosti a tomu, jak vždy udělat ten správný první dojem. Seminář Rétorika, image a vystupování, prověřený desítkami firem, vede módní poradkyně Lenka Bernardes a herec a moderátor Jan Čenský.

Na semináři pro manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí, probereme témata jako rétorika, práce s hlasem, prezentace, zvládání stresu, etiketa, firemní a společenský dress code i barevnou typologii pro obchod.

Kdy a kde: 20. 11. 2018, 10–17 hod., v příjemném prostředí módního salonu Respect Fashion v centru Prahy.

Cena: 4 990 Kč, vč. DPH.

Mám zájem

22.5.2018

TOP STAR magazín natočil krátkou reportáž o Honzovi. Mimo jiné mluví o jeho současných rolích i o tom, jak se dostal k vedení seminářů s tématikou komunikace a vystupování.

Sdílíme celý díl pořadu i odkaz na samostatnou reportáž s Honzou

Pokřtili jsme První dojem

29.10.2018

Ve čtvrtek 18. 10. 2018 jsme pokřitli naši knihu První dojem. Je to publikace plná tipů, které vám pomohou vždy udělat ten správný první dojem. :)  V knize se seznámíte se základními pravidly etikety, komunikace i vystupování. Zároveň učí, jak být sami sebou. Jan čtenářům mimo jiné přibližuje řeč těla a Lenka, jak pracovat se svým charisma a jak jednoduše nakládat se svým šatníkem.

Děkujeme všem spolupracovníkům, rodině, přátelům, partnerům – zejména pak společnostem Elega, Salamander, Respect Fashion, HALADA, Beatě Rajské, Premium Fashion Brands, Agentuře NEJ a všem dalším, kdo nás podporoval.

Také děkujeme Janu Mühlfeitovi, že naši knihu pokřtil, Reyovi Korantengovi za skvělé moderování křtu i Janu Smigmatorovi za výborný hudební vstup během večera.

První dojem vydalo nakladatelství Bizbooks a je již v prodeji.

Poslední tři zastávky s tour

23.9.2018

V rámci tour s veletrhy práce nás ještě čekají tři zastávky: Jihlava, Ústí nad Labem a Plzeň.

V rámci seminářů budeme hovořit o komunikaci, řeči těla, vystupování, dress code, etiketě  a dalších tématech. Vstup na semináře je zdrama. Těšíme se! :)

Tour s Veletrhy práce

8.9.2018

Až do 21. října budeme na Veletrzích práce po celé ČR mluvit o komunikaci, vystupování, dress code a dalších tématech. Vstup na semináře je zdrama. Těšíme se na Vás. :)

Termíny: 11. 9. Kolín. 19. 9. Rychnov nad Kněžnou, 2. 10. Jihlava, 4. 10. Ústí nad Labem,  9. 10. Plzeň, 21. 10. Jihlava.

Těšíme se na další školení

14.8.2018

Další letní a podzimní školení pro firmy na témata vystupování, řeči těla, komunikace, etikety, dress code  i tvorby image jsou před námi. Těšíme se :)

Lenka a Honza

Rétorika, image a vystupování

7.7.2018

 

Vypsali jsme další termín našeho školení Rétorika, image a vystupování, na kterém se naučíte základní pravidla prezentace na veřejnosti, komunikace, etikety i dress codu. Odhalíme vám tajemství nejlepších řečníků i to, jak podtrhnout svou image a vždy udělat dobrý první dojem.

Seminář proběhne 25.10. 2018 v čase 1017 hod. v prostorách Respect Fashion na adrese Opletalova 23, Praha 1. Cena 4 990, vč. DPH. 

Proč nosit podkladové tričko pod košili?

6.6.2018

Tipy pro muže, kteří rádi vrství pod košili a nejen pro ně. :) Noste podkladové bavlněné tričko v tělové barvě. Proč?

✔️ Není vidět.

✔️ Zabraňuje propocení košile.

✔️ Dlouhodobě prodlužuje životnost především světlé košile.

✔️ Je lehké a prodyšné, takže v něm v teplejších dnech není horko a v chladnějších zima.

✖️ Vyhněte se bílým a barevným tričkům i tričkům volnějším. Podkladové spodní triko by nikdy nemělo být pod košilí vidět.

 

Bývá k dostání v běžných prodejnách s oblečením a spodním prádlem. Vyrábí se i varianty pro dámy. :)

Osobní image poradce

29.5.2018

Image je energie, která vzniká spojením všeho, co nás obklopuje a jak o sebe pečujeme – vzhled, komunikace, mezilidské vztahy, pracovní prostředí, životní styl. Je to projev našeho já a ovlivňuje, jakým způsobem jsme vnímáni okolím.

Pokud se chce člověk někam posunout, je velmi důležité myslet na to, aby vždy působil kultivovaně. Ať už jde na skleničku s přáteli nebo na oběd s klientem. Vyplatí se to. 

Ovládání pravidel etikety, dress codu i vystupování a vědět, co člověku sluší, jsou předpoklady pro to, cítit se ve společnosti dobře a dobře také působit.

 

Zvyšte svou šanci na úspěch v pracovním i osobním životě a zapracujte na své image s Lenkou Bernardes. Na základě Vaší pracovní pozice, životního stylu a vkusu společně sestavíte kompletní šatník. Navrhne Vám oblečení na míru vhodné jak do práce, do společnosti, tak na volný čas. Výsledkem spolupráce bude osobitý styl a originální šatník na míru.

Navíc se naučíte základy společenské a business etikety, díky čemuž budete připraveni na každou situaci. Ať už nastane během pracovního jednání nebo během veřejné prezentace.

Více informací na lenka@imageberu.cz.

imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com