Osobní rozvoj a konzultace

Naším cílem není klienty měnit, ale otevírat jim nové možnosti, jak pracovat se svou originalitou a potenciálem.

Osobní paleta barev

Nebaví vás n

akupovat? Oblečení, které si koupíte, pak nenosíte? Často stojíte před svou plnou skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak je tento jedinečný produkt právě pro Vás  osobní barevná  paleta na míru. Usnadní vám nakupování a ušetříte čas i peníze.

Metodika oblékání podle osobní barevné palety je založena na pigmentaci. Jejím základem jsou Vaše osobní barvy (pleť, rty, oči a vlasy). Důležitou roli hrají i osobní vkus a životní styl. Výsledkem je kompletní barevná paleta od bílé až po černou.

Naučím Vás, jakým způsobem své osobní barvy vnímat, jak je používat při výběru oblečení, doplňků a jak je nosit. Představuje skvělého pomocníka při nákupech.

Cílem je, aby nakupování nepředstavovalo stres, ale zábavu. Vše, co si koupíte, unosíte a nebude pro vás problém vymyslet skvělý outfit pro jakoukoli příležitost. Používání barevné palety u klientů často vede ke zvednutí sebevědomí a rozvinutí osobitého módnímu stylu.

Osobní barevná paleta je unikátní produkt navržený přímo Lenkou Bernardes a je chráněn autorskými právy.

Mám zájem o osobní barevnou paletu.

Image úspěšné ženy

Máte pocit, že neznáte svou postavu a netušíte, co Vám sluší? Toužíte nalézt svůj osobitý módní styl?

Sestavím Vám základní paletu barev, která Vám pomůže s výběrem oblečení. Naučím Vás, jak pracovat se svou postavou, jak vhodně nakupovat, jak si sestavit šatník a kombinovat oblečení, abyste zazářila při každém pracovním i společenském setkání. Ukáži Vám, jak skrze módu zvýraznit svou originalitu a ženskost.

Mám zájem o konzultaci.

Image úspěšného muže

Patříte mezi muže, pro které nakupování představuje ztrátu času? Potřebujete sestavit šatník tak, abyste ráno nemusel přemýšlet, co na sebe a jak zvolit správný dress code?

V rámci individuálního osobního setkání sestavíme na základě Vaší pracovní pozice, životního stylu a vkusu kompletní šatník. Navrhnu Vám oblečení vhodné jak do práce, do společnosti, tak i na volný čas. Výsledkem naší spolupráce bude osobitý styl a originální šatník na míru, ve kterém si vždy jednoduše a rychle vyberete oblečení pro jakoukoli příležitost. 

Navíc Vás naučím základy společenské a business etikety, díky čemuž budete připraven na každou situaci. Ať už nastane během pracovního jednání nebo během veřejné prezentace. 

Mám zájem o konzultaci


imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com