Konzultace

Naším cílem není klienty měnit, ale otevírat jim nové možnosti, jak pracovat se svou originalitou a potenciálem.

Osobní barevná paleta

  • Máte problém s nakupováním? Oblečení, které si koupíte pak nenosíte? Často stojíte před svou skříní oblečení a nemáte co na sebe? Pak pořízení osobní barevné palety je pro Vás řešením.
  • Tato metodika je založená na vaší pigmentaci. Základem jsou vaše osobní barvy (pleť, rty, oči a vlasy). Sestavím vám kompletní barevnou paletu od bílé až po černou. Naučím vás, jakým způsobem vnímat své osobní barvy, jak je používat v oblečení a doplňcích a také, jak paletu používat v praxi. Je to skvělý pomocník při nákupech. Cílem je, aby nakupování nebyl stres, ale zábava. Vše, co si koupíte budete nosit a nebude pro vás problém vymyslet skvělý outfit pro jakoukoli příležitost. 

  • Unikátní produkt navržený přímo Lenkou Bernardes je chráněn autorskými právy.

Image spokojené a úspěšné ženy

Máte pocit neznalosti své postavy při výběru oblečení a doplňků? Je pro Vás obtížné vybírat si střihy, materiály a vzory, které Vám sluší a podporují Vaší osobnost?

Pak konzultace módního stylu Vás posune ve své image o něco dál.

Naučím Vás, jak vnímat svou postavu takovou jaká je a jak pracovat s partiemi Vašeho těla. Ukáži Vám, jak podpořit svou originalitu a ženskost skrze módu. Protože nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem :)

Image spokojeného a úspěšného může

Patříte mezi muže, kteří nemají rádi nakupování a je to pro Vás ztráta času? Dostáváte se často do situací, kdy nevíte co si na sebe obléknout a formulace výrazu dress code Vám nic moc neříká? Zažíváte chvíle, kdy ve společnosti znejistíte a tápete v paměti pravidel společenského chování? Pak právě tato konzultace je pro Vás ta pravá.

Naučím Vás jak efektivně a rychle obstarat vše, co potřebujete na sebe do práce a volný čas. Ukáži Vám, jak čerpat z vlastní originality a jakým způsobem pracovat se svou image, aby nakupování či oblékání nebyl stres ale zábava a objevování nových možností Vašeho osobitého stylu byla inspirace. Společně projdeme základy společenské a business etikety. Protože nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem! :)

imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com